Acun Medya İş Başvurusu – Ekran Yüzü Olarak Çalışacak Personel Arıyor

Acun Medya İş Başvurusu

Acun Medya İş Başvurusu – Ekran Yüzü Olarak Çalışacak Personel Arıyor

Acun medya televizyon kanalında ve ye internet sitesinde ekran yüzü olarak çalışacak personeller alınacaktır. Burada çalışmak isteyenler başvurularını elektronik ortamda yapabileceklerdir. Yani Acun Medya iş başvurusu internetten yapılacaktır. Acun Ilıcalı medya sektörüne ilk defa spor muhabiri olarak girmiştir. Daha sonra yaptığı programlarla dünyayı dolaşmış ve iyi bizlere program aracılığıyla tanıtmıştır. Hatta bu program herkesin adını bildiği Acun Firarda programıdır. Bu programla herkesin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Daha sonra yurtdışında olduğu süreçlerde iyi araştırmalar yapmış buralardan telifini aldığı birçok programı ülkemize getirmiştir.

Acun Ilıcalı’nın meşhur olmasını ve adını duyurmasını sağlayan ilk programı “var mısın yok musun” adlı televizyon programıdır. Bu program sayesinde Acun Ilıcalı iyi paralar kazanmıştır ve medya sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.
Yeterince üne kavuştuktan sonra acun medya adını verdiği şirketini kurdu ve Türkiye’de çok ses getiren Yetenek Sizsiniz Survivor O Ses Türkiye gibi programların yapımcılığını üstlendi.

Acun Medya İş Başvurusu

Başta bu programları özel kanallar üzerinden yayınladı. Fakat daha sonra medya sektöründe patron olarak öne çıkmak isteyince de kendi kanalı olan TV8’i satın aldı. Programların hepsini bu kanal üzerinden yayınladı. Daha sonra yayınlanan bu programlarının detaylarını da TV 8,5 üzerinden yayınlayarak izlenme oranını ikiye katladı. Hatta televizyon da yayınlanan bu yarışmalarıyla zirveye oturdu. Böylelikle öncelikle reytingde 20’ye giremeyen TV8i zirveye taşımış oldu. Acun medya şimdi de kendi kanalında çalışmak üzere personel alımı yapacaktır. Özgeçmişlerinizi mail yoluyla inceleyerek size uygun bir pozisyonda işe başlatıyorlar. Acil personel alımı yapacakları zaman kendi siteleri üzerinden ilana çıkarak online başvuruyla çabuk bir şekilde personel alımı yapmaktadırlar.

TV8, acun medya, Tv8,5 acunn.com üzerinden yayınlanan ya da yayınlanacak olan programlarda ekran yüzü olabilmek için başvuruda bulunabilirsiniz.Eğer sizde yüzünüze güveniyorsanız girişkenseniz iletişiminiz iyiyse ve düzgün bir diksiyona sahipsiniz başvuru formu doldurarak yayınlanan ilanlara başvurabilirsiniz. Yetkililer sizin Doldurduğunuz formları inceledikten sonra ve detaylarını değerlendirdikten sonra eğer gerekli görürlerse size, verdiğiniz iletişim bilgilerinden ulaşarak görüşmeye çağıracaklardır. Başvurularınızda portre boy ya da yüz fotoğraflarınızın bulunması işinizi kolaylaştıracaktır.

Sizde Acun Medya iş başvurusu yapmak istiyorsanız ve aklınıza takılan sorularınız varsa makalemizin sonunda yer alan yorum bölümüne mesajınızı bırakarak kafanızdaki soruları cevaplandıra bilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir;

Dizilerde nasıl figüran olunur? Dizilerde İş Fırsatları

6 Comments

 • Mustafa Rıdvan köse

  (21 Aralık 2018 - 23:54)

  Acun medya ekinini gerçekten başarılı buluyorum hem gerçekçi hem doğal ve çokta samimi buluyorum sorviver yarışmasına katılmak isterdim

 • Evet merhaba, bende çok istiyorum açın medyada çalışmak…

 • Programlarda ücretli seyirci olmak istiyorum istanbul anadolu yakasındayım dönüş bekliyorum

 • Acun medyada olmayı çok istiyorum nasıl mutlu olurum böyle birşey olsa imkan

 • Suleyman hilmi

  (3 Mart 2019 - 21:06)

  Ekran yuzu ne isi oluyor aciklarmisiniz.

 • Merhabalar bende acun medyada çalışmak istiyorum. Kendime güveniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir