Ek iş veren firmalar – Ek iş fırsatları – Ek iş arayanlar

Ek iş veren firmalar

Ek iş veren firmalar – Ek iş fırsatları – Ek iş arayanlar

Eğer siz de evinizde oturarak ek gelir elde etmek istiyorsanız evde ek iş yapabilirsiniz. Sizde evde ek iş veren firmalar ile internet üzerinden ziyaret edip ilanlara başvur da bulunarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlere firmalar genellikle paketleme birleştirme katlama gibi el çabukluğu isteyen kolay yapılabilecek işler vermektedir. Bu işlerin sonucunda elde edilecek ücretler genellikle kiloya göre ya da parça başı olarak hesaplanmaktadır. Her iş için ayrı ücretler belirlenmektedir.
Bu firmalara başvurmak istiyorsanız evde yaklaşık dört saatinizi ayırmanız gerekmektedir. Eğer bu iş için evde sadece bir kişi çalışıyorsa ayda yaklaşık 1000 TL kazanması oldukça kolaydır. Eğer evde size yardım edebilecek bireyler ya da komşularınızla birlikte bir ekip oluştura bilirseniz bu sayede işi daha çabuk bitirip kişi başı daha iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Evde yapılabilecek işler ile para kazanın

Evde en çok yapılan işler arasında paketleme işleri kutulama işleri hediyelik eşya işleri tütün sarma sabun paketleme işleri davetiye katlama işleri ev yemekleri yapma işleri plastik ürün paketleme işleri vardır. Sizde bu işleri yapabilirim diyorsanız -ki bunları yapmak gerçekten kolay- Bu ilanları veren sayfalara başvuruda bulunarak hemen çalışmaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.
Bu iş için neredeyse bütün şehirlerde iş sağlayan firmalar vardır. Zaten bu firmalarda sürekli evden çalışılacak personel aramaktadır.

Ek iş veren firmalar ile nasıl irtibata geçilebilir

Evinde çalışarak iş yapmak isteyen kişilerin her iş için ücretin değiştiğini bilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte bir araştırma yaparak kendine en uygun işi seçmesi önerilmektedir. İnternet sitemizde gerekli arama yaparak iş veren firmalar arasında en yüksek ücret veren hem de kolay işlerin neler olduğunu bulabilirsiniz. Sizde evden ek iş yapmayı düşünüyorsanız size uygun firmaların dönüş yapmasını için bu makalenin altındaki yorum kısmına ad- soyad ve e-mail bilgilerinizi bırakıp ne tür işler yapmak istediğinizi yazarsınız bu sayede firmalar sizinle iletişim kurabilir.

Bu yazımız dışında aşağıdaki yazılarımda ilginizi çekebilir;

Yattığınız yerden para kazanmanın kolay yolları nedir? Kolay para kazanmak

6 Comments

 • Evime destek olmak istiyorum ek gelir katlama paketleme ne olursa

 • Evde yapacağım paketleme işi yapmak istiyorum 05435633417 Ankara dayım

 • Senay çeltik

  (16 Ocak 2019 - 02:05)

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul esenler

 • Ayten açışlı

  (6 Şubat 2019 - 13:47)

  6 kişiyiz evde. Ek iş. Yapmak iatiyoruz..

 • Ayten açışlıaaçışlıa

  (6 Şubat 2019 - 13:49)

  Ek. İş. Yapmak. İstiyoruz…evde

 • 8- 18:00 arası çalışıyorum.yurtdışı seyahatim için para toplamaya çalışyorum.ek iş istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir