Evde paketleme işi veren şirketler – Evde ek iş fırsatları

Evde paketleme işi veren şirketler

Evde paketleme işi veren şirketler

Ev hanımlarının vakitlerini iyi değerlendirebilmeleri açısından kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri aynı zamanda ev ekonomisine katkı sağlayabilmeleri yönünden evde ek iş yapmak oldukça fayda sağlamaktadır. Değişen dünyaya ayak uydurabilmek amacıyla insanlar daha iyi şartlarda fazla para kazanmak isterler. Aynı zamanda daha iyi şartlarda çalışmak isterler. Bu olanakları sağlayan işlerin başında paketleme işi gelir. Bir sermaye gerektirmemesi açısından ve zamanı kendimiz ayarlaya bilmemiz açısından oldukça ideal bir iştir.
Piyasada evde paketleme işi veren şirketler  mevcuttur.

Her gün düzenli yapılan bu işler sayesinde aile ekonomisine oldukça katkı sağlayabilirsiniz. Böylelikle geliriniz artar daha rahat bir yaşam sürersiniz. Paketleme işi için çok farklı seçenek mevcuttur. Her paketleme işinde kendine göre bir ücretlenmesi olmaktadır. Paketleme işinde ücretli mi parça başı hesap edilmektedir. Yani yaptığınız işi ne kadar çoksa ücrette o kadar artar. Bir diğer önemli husus ise işleri zamanında yetiştire bilmenizdir. Zamanında yetiştiremediğiniz taktirde firmalar sizinle bir daha çalışmak istemeyebilir. Ürünü paketlerken özenli ve dikkatli davranmanız teslimi açısından iyi olacaktır.

Kürdan ve toka paketleme işi ile para kazanmak

Hanımların tercih ettiği paketleme işlerinden ilk sırada olanlar toka ve kürdan işidir. İster kürdan olsun ister toka olsun bu paketleme işlerinde dikkat edeceğiniz en önemli nokta her pakete kaçar adet konulacağıdır. Yani paketleme yaparken kendi kafamıza göre sayı belirlememeliyiz. Çünkü her pakette aynı miktarda olması gerekiyor. Diğer önemli esas ise paketlerin ağzını iyi bir şekilde kapatabilmektir. Kürdanlar kutu içerisine yerleştirecekse bu iş muntazam bir biçimde yapılmalı ve istenilen sayıda dizilmelidir. Bu iş yapmayı istiyorsanız herhangi bir sermaye gerekmez. Çünkü firmalar gerekli olan bütün malzemeyi size gönderiyor. Bu iş için alacağınız ücret paket miktarıdır. Alacağınız ücret kısmını firmalarla görüşüp ister aylık isterseniz de haftalık alabilirsiniz. Tabi isteyen işi teslim ettiği anda ücretini alabilir.

Sabun ve kına paketleme işleri ile para kazanmak

Paketleme işlerinin en favori olanlarından bir diğeri de kına ve sabun paketlemedir. Eskiden kına gecelerinde kına yoğrulur hamur halinde insanları dağıtılırdı. Günümüzde ise bu işten vazgeçilmiş kınalar küçük paketler halinde süslü keselerde gelenleri dağıtılmaktadır. Sizde bu paketlemeleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda özel günlerde davetlilere hediye edilmek üzere paketli sabunlar verilmektedir. Bu sabunları paketleme işi kınaya göre daha kolaydır. Kınayı belli oranlarda paket diyeceğiniz için fazla zaman almaktadır. Sabunda ise tam tersi adet olarak paketleme yapıldığı için daha kısa sürede daha çok iş çıkartıla bilmektedir. Bu yüzden de sabun paketleme işi diğer bir çok paketleme işine göre zaman açısından ve kazanç açısından çok daha karlıdır.

Firmalardan paketleme işlerini nasıl alabilirsiniz?

Sizde evde oturduğunuz yerden paketleme yaparak iyi paralar kazanmak istiyorsanız bunun için bu işi yapan firmalarla görüşmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda çevrenizde bu işi yapan mağazalar varsa bunlarla da görüşerek paketleme işi alabilirsiniz. Mesela lokantalara ve günümüzde yaygın olan çiğ köfte dükkanlarına pastahanelere giderek plastik çatal bıçak kürdan peçete paketleme işi yapabileceğinizi söyleyerek buralardan iş alabilirsiniz. Firmalar genellikle çalıştıracağı işçinin sigorta yol yemek gibi masrafları karşılamak zorunda olduğu için evde paketleme yaptırmayı daha az maliyetli bulmaktadır. Sizlerde bu yollarla ek para kazanıp gelirinizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Bu yazımızda evde paketleme işi veren şirketler ile ilgili bilgi vermeye çalıştık. Sizde aşağıdaki bölüme ad soyad ve e- posta bilgilerinizi yazıp paketleme işi yapmak istediğinizi belirtirseniz uygun firmalar size dönüş yapabilir.

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir;

Ek iş veren firmalar – Ek iş fırsatları – Ek iş arayanlar

Yattığınız yerden para kazanmanın kolay yolları nedir? Kolay para kazanmak

17 Comments

 • Şehriban Ezgi Kılınç

  (2 Aralık 2018 - 22:13)

  27yaşındayım ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var 2 çocuk annesiyim antalya dokuma kepezde yaşıyorum

 • Ek iş arıyorum

 • paketleme olabilir

 • Senay çeltik

  (16 Ocak 2019 - 02:01)

  Evde paketleme isi yaparim cok ihtiyacım var zamanında teslim olur

 • Her türlü paketleme işleri deneyimli 12 kişilik ekibimle hızlı ve temiz şekilde itina ile yapılır

 • Evımde oaket işi yaparım rotterdamda oturuyom ev depaketleme işi ne olursa olsun

 • Yüksel KURTULMUŞ

  (6 Mart 2019 - 10:56)

  Nakite ihtiyacım var. Evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz
  tel05314593067

 • evde paketleme isi yapmak istiyorum.rotterdam hoogvliet te oturuyorum.iligili kisiler donerse bana sevinirim

 • Aliye Tosyalı

  (13 Mayıs 2019 - 02:19)

  ben iki çocuk bir anne ve çok ihtiaçi var bu işi paketleme

 • evde paketleme işi yapmak istiyorum tel 05070853520

 • Hafize Yılmaz

  (31 Mayıs 2019 - 16:35)

  Ankara Batıkentte oturuyorum. 5 kişi yiz. Her türlü ürünün paketlemesini itina ile yapar. Zamanında teslim ederiz

 • Balıkesir/Edremit’te oturuyorum, 5 kişilik ekibimizle her türlü paketleme ve ürün hazırlama işlemini itina ile zamanında yapabiliriz. Bu konu ile ilgili olarak bizimle iletişime geçerseniz seviniriz.

 • Izmir buca kuruçeşmede oturyırum ve cok ihtiyacım var ilgilenen bana dönüş yaprsa sevinirim

 • Yaren DEMİRCİ

  (15 Ocak 2020 - 17:13)

  Evde paketleme işi yapabilirim annem ile beraber yapmak istiyoruz. Muratpaşa/Antalya mevkisindeyim.

 • bu işi yaparım

 • Evde paketleme isi arıyorum yardımıcı olursanız sevinirim

 • Naime Özdemir

  (19 Nisan 2020 - 16:46)

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir