Hakkımızda

Hakkımızda

Oradayasam.com olarak 2018 yılında yayına aldığımız sitemizde temel amacımız yurt dışında yaşamak, yurt dışında okumak, yurt dışında çalışmak ve Türkiye’de Yaşam, Kariyer ve Yatırım konularında bilgi almak bu konularda internette araştırma yapmak isteyen kişi veya kişilere elimizden geldiği kadar bilgi vere bilmektir.

Bu websitesini (oradayasam.com) kurarken hiç bir zaman bir ticari bir amaç gözetmedik. Burada yazılan yazılar ve makaleler tamamen editörlerimizin kişisel yaşam tecrübeleri başta olmak üzere detaylı araştırmaları kapsamında bir çok kontrolden geçtikten sonra yayına alınmaktadır.

Websitemizde aşağıdaki belirli konularda elimizden geldiği kadar bilgi verilmektedir;

Yurt Dışında Yaşam
Yurt Dışında Çalışmak
Yurt Dışında Okumak
Türkiye’de Yaşam
Kariyer ve
Yatırım

Websitemizde yayınlanan yazılarda ve makalelerde verilen bilgiler kurumların resmi internet sitelerinden elde edilen bilgilere göre derlenerek hazırlanmıştır. Tamamen kendi fikirlerimiz ve bakış açımız çerçevesince oluşturulmuş bu yazılar ve makaleler herkes için geçerli olmayabilir.

Websitemizde yayınlanan editörlerimize ait özgün yazılarımızın veya makalelerimizin kopyalanması veya kaynak gösterilmeksizin kullanılması durumunda mevzuat çerçevesince her türlü yasal süreci takip edeceğimizin herkes tarafından bilinmesini isteriz.

Orada Yaşam ailesi olarak yürürlükteki Fikri Mülkiyet Haklarına saygılı bir yayın yaparken bununla birlikte aynı saygıyı websitemizdeki yazılarımı ve makalelerimizi takip edenlerden de beklemekteyiz.

Umarız istediğiniz ve aradığınız bilgileri orada yaşam websitemizde bulabilmiş sinizdir. Değerli yorumlarını  ve görüşleriniz yapmaktan çekinmeyin. Her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek içindir.

Saygılarımızla,
Orada Yaşam Yönetimi