Moldova Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Moldova Gece Hayatı

Moldova Gece Hayatı

Moldova, Avrupa’da gece hayatının daha renkli, daha aktif geçtiği ülkelerden bir tanesidir. Moldova gece hayatı na katılacak iseniz sağlam enerji depolamanız gerekmektedir. Moldova gece hayatı nı renklendiren ve güzelleştiren en önemli sebeplerden biri tabi ki dünya üzerinde nadir görülen güzelliklere sahip dansçı kızlarıdır. Yabancı dil olarak İngilizce biliyor olmanız size yeterli olacaktır fakat Rusça biliyor iseniz birçok konuda işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Moldova gece hayatı ile ilgili yapmak istediğiniz aktivitelere bağlı cebinizin biraz dolu olması gerekiyor. Moldova’da ki birçok gece kulübünde masa fiyatı tabiri vardır. Her masanın belirli bir fiyatı vardır ve sizin seçtiğiniz masada belli miktarda para harcamanız gerekmektedir. Barlar, gece kulüpleri genellikle gün ışıyana kadar hizmet vermektedir.

Moldova Gece Kulüpleri

Star Track Gece Kulübü

Başkent Kişinev’de ki gece kulüplerinden bahsederken ilk sıraya almamız gereken isim tabi ki “Star Track” gece kulübüdür.  Star Track ‘ ta eğlencenin dozu diğer kulüplere oldukça fazladır. Mükemmel fizikleriyle dansçı kızlardan gözlerinizi alamayacak ve muhtemelen harika müzikler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Moldova gece hayatını tam anlamıyla bu gece kulübünde eksiksiz yaşayabilirsiniz.

Malina Cocktail House Gece Kulübü

Bir diğer popüler gece kulübü ise “Malina Cocktail House”. Bu gece kulübünde kendinizi Rusya’da hissedebilirsiniz. İşletmecisinden dansçı kızlarına kadar hepsinin Rus olması ve çalan şarkıların genel itibariyle Rusça olması sizi Rusya’ya götürecektir.

City Night Club Gece Kulübü

“City Night Club” bir başka Moldova gece hayatının başkentlerinden birisidir. Bu gece kulübü diğerlerinden artı performans olarak mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Chisinau kentinde bulunan “City Night Club” ta doğu Avrupa müziklerini kulaklarınızda hissedecek ve eğlencenin ritminin ne kadar yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca bazı kulüplerde olduğu gibi bu kulüpte de para karşılığı seks işçiliği yapan bayanların ilginizi çekme eğilimi olacaktır.

Kişinev Studio Club Gece Kulübü

Moldova başkenti Kişinev’de ki bir başka popüler gece kulübü de “Kişinev Studio Club” tır. Şehir merkezinde bulunan bu gece kulübünde daha fazla Avrupa müzikleri ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde olması ve ortamın enerjisinin yüksek olması sebebiyle çok yoğun bir kalabalığa sahip bir kulüp olduğunu göreceksiniz.

Moldova gece hayatı ve gece kulüpleri ile ilgili sorularınızı yorum bölümüne mutlaka yazınız.

Bu yazılarımızı da mutlaka okuyun;

Macaristan Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Bulgaristan Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Tayvan Gece Hayatı – Gece Kulüpleri – Gece Pazarı

Ukrayna Gece Hayatı – Barlar ve Gece Kulüpleri

8 Comments

 • Moldova gece hayatı ve moldovadaki gece klüpleri, moldovada yaşam ile ilgili sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

 • Cuma cumartesini şehirde geçirecekler için kaç para gerekir otel parası hariç.Birde havalimanından şehir merkezine ulaşım ücretleri nasıl

 • Moldova gece hayatı ve Moldova gece klüpleri çok güzel, mutlaka görülmeye deyer

 • Havalimanı şehir merkezi arası 70 80 lei ideal Bi miktar.otel parası hariç 1500 2000 lei ile güzel Bi haftasonu yapabilirsin. Moldovaya giderken paranızı dolar veya euroya çevirmenize gerek yok havalimanında olsun şehir içinde olsun hemen hemen her changeoffice çeviriyor.paramızın deger kaybetmesi moldavadaki süksemizide bayağı Bi zedelendi. 9 ay önce 1 lira 4.4 lei iken şuan 1lira 2.4 lei varın düşünün! İyi tatiller.

 • Şimdi yine 0.33

 • Oradamı yaşıyorsunuz biraz bilgi alabilirmiyim

 • İnstagram eklerseniz ordan konuşalım ca.ca.caca.siv instagram hesabım ekleyin konuşalım

 • hüseyin ekici

  (10 Mayıs 2019 - 19:42)

  huseyin.ekici.kalıp.beton.ustasıyım.aynı.zamanda.dış.cephe.iskele.kurma.sokme.dış.cephe.montalama.alçı.boya.ustasıyım.ekibim.var.ekipli.veya.ekipsiz.gelirim.yurt.dışı.tercubem.var.rusya.kazakistan.mısır.gibi.ulkelerde.çalıştım.sizlerlede.çalışmak.isterim.ararsanız.menmun.olurum.tel.05396505538

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir