Televizyondan Para Kazanma İçin Yapılması Gerekenler – Para Kazan

Televizyondan Para Kazanma

Televizyondan para kazanma için yapılması gerekenler

Siz de her gün hiç kaçırmadan izlediğiniz televizyon programlarına profesyonel seyirci olarak katılıp televizyondan para kazanma ve faklı bir iş yapmak ister misiniz? Günümüzde pek çok insan bu tarz işler sayesinde ek iş olarak iyi paralar kazanmaktadır. Siz de her gün hiç kaçırmadan izlediğiniz televizyon programlarına profesyonel seyirci olarak katılarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Günümüzde bir çok insan bu tarz işler sayesinde ek gelir elde edebilmektedir. Özellikle de kanal sayısının çok olduğu İstanbul’da oturanlar bu işi meslek haline getirebilir. Tabi diğer yerel kanallarda da İstanbul’da olduğu gibi profesyonel seyirci şeklinde görev alabilirsiniz. Özellikle de gün ortasında ev hanımları kuşu için yayınlanan bir çok televizyon programı bulunmaktadır. Bu programlarda sürekli söz alan bazı seyircilerin artık size tanıdık geldiğini kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Seyirci olarak para kazanmak

Gün içinde yayınlanan bir çok evlenme programları sabahın çok erken saatlerinde yayınlanmaya başlayan kadın programları sağlık programları bu şekilde seyircilerle doldurulmaktadır. Bu iş alanı da hayatımıza “profesyonel seyirci” olarak çoktan girmiştir. Eskiden programları seyirci olarak rastgele gelen insanlar kabul edilirdi. Bu durum bazı tatsız olaylara süpriz durumlara yol açabilirdi. Yapımcılar bu durumu düzeltmek amacıyla profesyonel seyirci alımına başladı. Bunun içinde yapılması gereken tek şey ajansa kayıt olmak. Bu sayede hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Profesyonel seyirciler artık o kadar talep görmektedir ki konserlerde açılışlarda lansmanlarda albüm tanıtımlarında daha bir çok organizasyonlarda ihtiyaç haline gelmiştir. Profesyonel seyirciler oyuncu ajanslarına bağlı bir şekilde çalışmaktadırlar. Bütün bu programlar sayesinde eyvanınları özellikle de emekliler hem programları izleyerek güzel zaman geçiriyorlar hem de üzerine bir de günlük para kazanıyorlar. Bu seyircilerin ulaşım ve yemek gibi masrafları da ajans tarafından sağlanıyor. Programlar için bu ajanslara kayıt olanlar içerisinden en uygun olanlar tercih ediliyor. Seyircilerin yapması gereken tek şey ise sasece onlara söylenen direktifleri yapmaktır. Bunlar arasında aniden kalkıp oyun oynamak kahkahalarla gülmek alkışlamak verilen müziğe eşlik etmek yorum yapmak gibi durumlar söz konusudur.

Televizyon programlarına seyirci olmak

Seyirci koordinatörleri bu programlarda ki seyircilerin organizasyonunu üstlenmektedir. Program için uygun olan seyirciyi bulup onları sütü diyor ya ulaştırmak yemek ihtiyaçlarını karşılamak ve günlük yevmiyelerini ödemek seyirci kornatörlerin işleridir. Ayrıca bu programlarda genç kuşakların da ilgisini artırabilmek için genç seyirci arayışına da geçişmiştir. Eğer ev hanımıysanız ya da boş zamanınız varsa sizde bu programlara katılarak televizyondan para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yazının sonunda yer alan yorum kısmına adınızı ve soyadınızı oturduğunuz bölgeyi yazarak bu şekilde sizlere seyirci ajanslarının ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir;

Dizilerde nasıl figüran olunur? Dizilerde İş Fırsatları

Acun Medya İş Başvurusu – Ekran Yüzü Olarak Çalışacak Personel Arıyor

8 Comments

 • Nurdan KARAKUŞ

  (9 Ocak 2019 - 13:14)

  Programlar a ücretli konuk olarak katılmak istiyorum eşimle birlikte

 • Programlara ücretli seyirci olarak katılmak istiyorum Avcılar’da oturuyorum

 • Televizyon programlarına izleyci olarak katılmak ve para kazanmak istiyorum

 • İstanbul Ataşehir’de ikamet etmekteyim TV programlarda seyirci olarak katılmak istiyorum

 • İstanbul Ataşehir’de ikamet etmekteyim TV programlarında seyirci olarak katılmak istiyorum

 • Şişli’de ikamet ediyorum,tv programlarına ücretli seyirci olarak katılmak istiyorumm.

 • Ankara da yaşıyorum ücretli seyirci olmak istiyorum

 • Ankara da yaşıyorum ücretli seyirci olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir